Mikołajki w Filharmonii

9 grudnia uczniowie klasy II b uczestniczyli w koncercie pt. „MIKOŁAJKI W FILHARMONII DYSONANS czyli POWRÓT KRÓLEWICZA”.Była to piękna opowieść muzyczna podczas której uczniowie przenieśli się  do Krainy Muzyki, gdzie panował mądry król Symfoniusz. Bohaterem  opowieści, ilustrowanej piękną muzyką symfoniczną, był  królewicz Dysonans. Następca tronu i brat królewny Melodii, który przyjechał na święta z dalekiej krainy, gdzie uczył się muzyki. Okazało się, że długo wyczekiwany powrót królewskiego syna nie obszedł się bez… dysonansów. Na szczęście każdy dysonans znalazł swoje szczęśliwe rozwiązanie.

Opiekę podczas wycieczki sprawowała wychowawczyni wspólnie z panią Joanną Litwin której serdecznie dziękuję.

Mariola Ksel