Andrzejki w przedszkolu

”Hokus – pokus , czary – mary niech się spełnią andrzejkowe czary ” 30 listopada w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki.

Tajemnicze dekoracje w salach sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Ten dzien był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość.Nie mogło zabraknąć ustawiania bucików,przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia magicznych liczb i kolorów itp.

Wróżby przeplatane były pląsami,tańcami i słodkim poczęstunkiem. Był to dzień pełen wrażeń i udanej zabawy.

P.Manikowska