Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA. Program adresowany jest do uczniów klas pierwszych. Dotyczy bezpieczeństwa dzieci w czterech sferach: w szkole, w domu, na drodze oraz w internecie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, które były uatrakcyjnione ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Po przeprowadzeniu zajęć uczniowie zweryfikowali swoją wiedzę rozwiązując na stronie programu Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający udział w Programie, a uczniowie uzyskali Dyplomy. Rodzice pierwszoklasistów na wywiadówce zostali zapoznani z tematem: ,,Bezpieczne dziecko – czyli wszystko o spotkaniach z nieznajomymi”.

                                                                                                        Koordynator projektu

                                                                                                         Anna Makuch

Certyfikat