Andrzejki w klasach I -III

W tradycję szkolnych imprez klas młodszych wpisały się andrzejki – czas wróżb i zabaw. W środę  24 listopada zawitały do nas  tajemnicze Wróżki, które w specjalnej Sali Wróżb czekały na dzieci. Pani Renata i pani Ania opiekujące się gromadą zuchową  przygotowały w sali nr 2 kąciki z wróżbami. Przebrane zuchy-wróżki i wróżbici świetnie się spisali, bo chętnych do wróżenia nie brakowało. Tam, przy blasku świec, korzystając z czarodziejskich różdżek i innych rekwizytów,  przepowiadali  przyszłość. Najmłodsi wychodzili stamtąd z wypiekami na twarzy, pełni wrażeń i emocji. Ale na tym andrzejkowych atrakcji nie był koniec, bo na korytarzu czekała na nich zabawa przy muzyce. W tanecznych kręgach i wężach upłynęły dwie godziny wspólnej zabawy wychowawców z dziećmi.
B. Miszczyk