Andrzejki w oddziale V

W PRZEDSZKOLU ZABAWA

ANDRZEJEK TO CZAS

NIECH MAGIA I WRÓŻBA

KRÓLUJĄ WŚRÓD NAS!!!

 W naszej grupie nie brakuje okazji do wspólnej zabawy. Dnia 26 listopada 2015 roku w V Oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Andrzejki. Muzyka rozbrzmiewała już od rana, a dzieci pięknie prezentowały się w andrzejkowych strojach. Dekoracja sali specjalnie przygotowana na tą okazję wywołała nastrój sprzyjający przepowiedniom i świetnej zabawie. Przez całą zabawę towarzyszyły nam różnorodne wróżby- zabawy przepowiadające nam przyszłość. Najwięcej radości i wrażeń wywołało lanie wosku. Dzięki wspólnej zabawie każdy uczestnik mógł dowiedzieć się, co go dobrego czeka   w przyszłości oraz jaki zawód będzie wykonywać J  W naszym całym dniu atrakcji nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Za słodkości DZIĘKUJEMY !

P. Kalatura