Andrzejkowe wróżby i pląsy w gimnazjum

We wtorek 24.11.2015 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszego gimnazjum dyskotekę andrzejkową. Zabawa rozpoczęła się od wróżb. Wszyscy ciekawi swojej przyszłości, przychodzili do sali nr 1.20, gdzie nasze „szkolne wróżki” przybliżały uczniom bliższą, bądź dalszą przyszłość. W jednej z wróżb, można było poznać imię ukochanej osoby, w innej przyszły zawód, natomiast kolory tego dnia „mówiły”, co nas czeka czy miłość, czy szczęście, czy też pech. Te i  inne wróżby trwały przez pół godziny, a po 15:30 już niemal wszyscy doskonale bawili się na parkiecie. O dobrą muzykę dbał nasz niezawodny DJ – Mateusz Borowiecki. Podczas imprezy odbyły się trzy konkursy. Pierwszy z nich polegał na wytańczeniu przez parę wylosowanego sportu. Tę konkurencję wygrali Kamil Miszczyk i Bartek Mentel, którzy starali się pokazać jazdę konno. Do kolejnej zabawy zgłosiło się 8 osób. Musiały one zatańczyć najlepiej jak potrafią z losowo wybraną osobą. Najlepszymi tancerzami okazali się Kamil Miszczyk z Sylwią Dziedzic oraz Adrian Zgórski wraz z Moniką Kielesińską. Ostatni już konkurs sprawił, że wszystkim na twarzach pojawił się uśmiech. W tej konkurencji trzeba było zatańczyć z… miotłą lub z mopem. Spośród rywalizujących osób trudno było wybrać najlepszych, jednakże oceniającym się to udało. Pierwsze miejsce zajęła Monika Kielesińska, drugie Kamil Miszczyk, trzecie Filip Struż, natomiast czwartą wyróżnioną osobą była Ilona Kuzia. Wszystkie zwycięstwa były naprawdę zasłużone i zwycięzcom należą się ogromne gratulacje! Pod koniec dyskoteki, jak to już zawsze bywa, wszyscy bawili się najlepiej i o godzinie 19:00 z niezadowoleniem musieliśmy zakończyć zabawę. Była to jedna z lepszych dyskotek w naszej szkole, o czym świadczą opinie naszych uczniów, a także nauczycieli. Kto nie zdecydował się na nią  zostać powinien żałować.

Sylwia Dziedzic IIa