Bezpieczne wakacje 2017

21.06.2017r. uczniów ze  szkoły podstawowej odwiedzili policjanci, którzy przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku.Funkcjonariusze przypomnieli  uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze jako piesi i rowerzyści. Omówili,  jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy np.  na plaży. Przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu  i na podwórku. Przestrzegali uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk i organizowaniem zabaw  w niebezpiecznych miejscach. Na zakończenie szkolenia  dzieci  utrwalały numery alarmowe.

B. Miszczyk