Biwak letni w Suchedniowie

W dniach 10- 11 VI 2017r. na terenie bazy w Suchedniowie odbył się Letni Zlot Hufca Powiat, w którym uczestniczyły również zuchy z naszej szkoły i harcerze. Zameldowaliśmy się na miejscu w sobotę rano. Po rozbiciu namiotów i zakwaterowaniu odbyły się zajęcia szkoleniowe. Nie zabrakło również zabaw i pląsów. Uczestniczyliśmy w grze terenowej. Zuchy i harcerze wykazały się dużymi umiejętnościami rozwiązywania szyfrów, zagadek oraz sprawnością w szukaniu ukrytych zadań. Na wieczornym ognisku każda gromada i drużyna prezentowała przygotowane przez siebie  plakaty, piosenki. W nocy  harcerze naszej drużyny złożyli przyrzeczenie. Następnego dnia ubrani w mundury poszliśmy na Mszę Świętą. Na zakończenie biwaku odbył się apel w trakcie którego każda gromada  i drużyna otrzymała dyplom uczestnictwa na biwaku. Wróciliśmy do domu radośni  i szczęśliwi.

dh Renata Piątek

dh Anna Makuch