Czwarte klasy w kinie i na kręglach

Uczniowie klas czwartych, aby wprawić się w odpowiedni nastrój przed świętami, wybrali się pod opieką wychowawczyń i pani Moniki Dudkiewicz w środę 12 grudnia do kina na film „Grinch”.  Był to przyjemny, piękny film animowany dla całej rodziny. Idealna odskocznia od przedświątecznego szaleństwa, która potrafiła wprawić dzieci w klimat zbliżających się uroczystości. „Grinch”, to historia, będąca jedną z najsławniejszych świątecznych baśni współczesnej kultury popularnej, wnosząca aromat świąt i lekcję dlaczego są one tak ważne.

Po filmie czwartoklasiści udali się na kręgle. Większość uczniów po raz pierwszy mogła poznać tę formę aktywnego wypoczynku, która jest sportem bardzo bezpiecznym. Kręgle, to prosta i przyjemna zabawa, a jej ogromną zaletą jest możliwość gry z grupą znajomych i nutka rywalizacji. I właśnie ta odrobina adrenaliny wywołała największe emocje wśród uczniów, którzy zostali podzieleni na zespoły ośmioosobowe i konkurowali ze sobą w strącaniu kręgli.

Ten grudniowy wyjazd, był dobrą okazją do integracji klas czwartych. W świątecznej atmosferze, którą podkreśliły dodatkowo dekoracje galerii kreujące wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klas czwartych wrócili do Pierzchnicy.

 

Czwartoklasiści.