Czwartoklasiści w Grodzie Kraka

Obchody Dnia Dziecka uczniowie klas czwartych zaczęli od wizyty w grodzie Kraka. Swą wycieczkę rozpoczęliśmy od spaceru wzdłuż Wisły, aby następnie udać się na Wawel. Tam odwiedziliśmy skarbiec i zbrojownie. Nie na miejscu byłoby być w Krakowie i nie odwiedzić Smoka Wawelskiego. Niestety, nie zastaliśmy go w domu, ale zabawy przy schodzeniu było, co nie miara.
Następnym punktem naszej wycieczki był pobyt w Inwałdzie. Atrakcje, które oferuje Park Miniatur i Rozrywki zachwyciły dzieci. Auto scootery, diabelski młyn, kino 5D , łódź piracka, zjeżdżalnia, Egipt horror show, czy zielony labirynt to tylko niektóre z nich. Niestety czas biegnie nieubłaganie i musieliśmy opuścić Inwałd . Wszyscy z przykrością opuszczali to miejsce. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domów.

Mariola Radomska

Monika Drapejkowska

Monika Dudkiewicz