Dyskoteka Andrzejkowa

22.11.2016 r. o godzinie 15:00 w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa z udziałem gimnazjalistów. Szkolny „DJ”- Kuba zadbał o dobór dobrej, tanecznej muzyki, przy której zarówno dziewczyny jak i chłopcy bawili się świetnie. Nie mogło zabraknąć również głównej atrakcji andrzejek jaką są wróżby. Każdy z nas mógł dowiedzieć się jaka przyszłość jest mu pisana. Kiedy wszyscy bawili się wyśmienicie w pewnym momencie nastąpił niespodziewany problem ze sprzętem. Uczniowie zamarli ze strachu, gdyż nie chcieli, aby wspaniale  rozpoczęta zabawa już się skończyła. Na szczęście, po chwili wszystko wróciło do pełnej sprawności, a uczniowie jeszcze z większym zapałem wrócili na parkiet. Zabawa była przednia, pełna śmiechu i radości. Nawet naszym wychowawcom udzielał się andrzejkowy klimat. Byliśmy wszyscy tak pochłonięci zabawą, że nawet nie zauważyliśmy kiedy czas przeznaczony na tańce minął.

Równo o godzinie 19 zabawa się zakończyła. Z niechęcią zeszliśmy z parkietu. Była to jedna z najlepszych dyskotek w naszej szkole

Uczennica kl.III „b”

Pałyga Aleksandra