Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

W czwartek 15 października 2015r. w naszym gimnazjum odbyła się dyskoteka z okazji minionego już Dnia Chłopaka. Trwała ona od godziny 15:00 do 20:00. O dobrą muzykę na imprezie dbali dwaj DJ-e: Mateusz Borowiecki i Marcin Zaród.

Wszyscy świetnie się bawili i czas minął wszystkim w mgnieniu oka. Podczas dyskoteki odbyło się kilka konkursów, które przeprowadziły uczennice z Samorządu Uczniowskiego. Pierwszy z nich polegał na jak najpiękniejszym wykonaniu  tańca w parze. Tę konkurencję wygrali Kamil Miszczyk i Weronika Pasternak. W kolejnej zabawie chodziło o najśmieszniejszy taniec z balonem – tak, aby on nie wypadł. Tu najlepszymi okazali się być Adrian Zgórski, wraz z Bartkiem Mentelem. A ostatnia już konkurencja miała na celu pomalowanie szminką twarzy ucznia przez uczennicę. Oceniającym najbardziej spodobała się, pomalowana przez Ilonę Kuzię, twarz Kamila Miszczyka. Zwycięzcom gratulujemy!

Nasza pierwsza dyskoteka, okazała się być bardzo udaną i wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na następną. Mamy nadzieję, że będzie równie fajnie.

Sylwia Dziedzic IIa.