Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów klas starszych: VII, VIII i III gimnazjum.Rozpoczęła się ona  kilka minut po piętnastej. Niemalże od samego jej początku parkiet był pełny, a bawiło się łącznie osiemdziesięciu pięciu uczniów.

Bawiliśmy  się wyśmienicie, bo DJ- Jakub Jędrzejowski i Damian Karwat o to zadbali – spisali się na medal! Nie szczędziliśmy sił i energii do samej godziny 19. Dwukrotnie podczas zabawy odtańczyliśmy tzw. taniec belgijski. Smutni, ale pełni pozytywnych wrażeń i emocji udaliśmy się do domów na spoczynek.

To była pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym i mamy nadzieję, że następne będą  również udane!

                                                                                                        Samorząd Uczniowski