Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

17 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka  z okazji Dnia Chłopaka. Zabawa rozpoczęła się o godz. 14.30. W czasie trwania  dyskoteki odbyły się wybory miss i mistera naszego gimnazjum. Nasi uczestnicy byli oceniani przez jury, którego skład stanowili: p. Anna Skuza, p. Sylwia Bochenek oraz p. Paweł Ślusarczyk. Kandydaci prezentowali się przed jury oraz zgromadzonymi uczniami. Każda osoba musiała powiedzieć, dlaczego to właśnie on zasługuje na miano miss lub mistera szkoły. Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników konkursu oraz wykonaniu kilku specjalnie przygotowanych przez SU zadań, jury zdecydowało, że tytuł miss i korona powinna znaleźć się na głowie uczennicy klasy I a Wiktorii Nowak, a tytuł mistera należy do ucznia klasy III a – Kamila Karasińskiego. Następnie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy dla koronowanych, zaś uczniowie wrócili do zabawy, która to trwała do godziny 19.00.

Wybory miss i mistera odbyły się pierwszy raz w historii naszej szkoły. Mamy jednak nadzieję, że w przyszłym roku również zostaną przeprowadzone i zapiszą się na stałe na liście tradycji naszego gimnazjum.