Dzień Babci i Dziadka w klasach I -III

Babciu, Dziadku !!                                                                                                                                              

Dziękujemy całym sercem                                                                                                                                  

za dzieciństwa chwile najpiękniejsze …

Tradycją naszej szkoły są styczniowe spotkania łączące pokolenia dziadków i wnuków. W progi naszej szkoły na zaproszenie wnuków zawitało liczne grono babć i dziadziusiów. Obecnością zaszczyciła każdą klasę także  Pani dyrektor Bożena  Petrus i Teresa  Gwadowska. W pięknie udekorowanych salach dzieci  prezentowały różnorodny program artystyczny. W większości były to wzruszające przedstawienia, scenki, wiersze i piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.  Nie zabrakło pięknych życzeń płynących z dziecięcych serc. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie samodzielnie wykonanych  upominków i poczęstunek, który przygotowali niezawodni rodzice naszych uczniów.

                                                                                                                           B. Miszczyk

Klasa I a

Klasa II a

Klasa II b

Klasa III b