Dzień Babci i Dziadka w klasie 2b

W dniu 21 stycznia 2020 r. w klasie IIb odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Z tej okazji dzieci przy wsparciu wychowawczyni przygotowały i zaprezentowały przedstawienie pt. ,,Familiada’’, recytowały wiersze i zaśpiewały wzruszające piosenki oddające w swej treści miłość, szacunek  i przywiązanie wnuków do swoich Babć i Dziadków.
Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój,  pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich Babć i Dziadków z życzeniami i miłym upominkiem. Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas.
Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, który był  jednocześnie okazją do wspólnych rozmów i wspomnień.

                                                                                                                          Barbara Miszczyk