Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

W dniach od 30 stycznia do 1 lutego w naszych oddziałach przedszkolnych odbyły się spotkania, na które zaproszenie dostali szczególni goście- nasi Kochani Dziadkowie i Babcie.

Właśnie w tych dniach każdy wnuk i wnuczka pragnęli podziękować  za miłość , cierpliwość , za wolny czas, którego często brakuje rodzicom. Dlatego też, w ramach podziękowań przedszkolaki dla zacnych seniorów, przygotowały występy artystyczne. Dzieciaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz tańczyły. W oczach niejednej babci i dziadka zakręciła się łezka wzruszenia. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku przygotowanymi przez rodziców przedszkolaków. Spotkanie przebiegło w miłej, życzliwej atmosferze.

Jeszcze raz składamy naszym Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy i pociechy z tak wspaniałych wnucząt.

P. Kalatura

Oddział I

Oddział II

Oddział III

Oddział IV