Dzień Babci i Dziadka w oddziale III

Babcia i Dziadek  to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle czasu, cierpliwości i zrozumienia dla małych i dużych problemów dzieci, niż dziadkowie. Dzieci to wiedzą i czują, dlatego zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do przedszkola z okazji ich święta, żeby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość. I chociaż od Dnia  Babci i Dziadka upłynął już jakiś czas nigdy nie jest za późno, aby świętować.

Dzieci z oddziału III zaprosiły swoich najbliższych na dzień 11 lutego 2016r.

Seniorzy zajęli miejsca przy biało nakrytych stołach, a wnuki ustawiły się na „scenie”. Miło było nam gościć Panią Dyrektor –Teresę Gwadowską.

Przedszkolaki  zaprezentowały krótkie wiersze, piosenki i krótkie inscenizacje o różnym charakterze, od poważnych, poprzez wzruszające, po pełne humoru i dowcipne.  Występ zakończył taniec  „Grozik”. Na twarzach zebranych widać było radość i wzruszenie.

Potem dzieci wręczyły upominki, złożyły życzenia i mocno, wycałowały swoich dziadków, do życzeń przyłączyła się Pani Dyrektor.          

Na zakończenie przyszedł czas na miłe rozmowy przy herbatce i słodkościach przygotowanych przez rodziców. To był bardzo miły dzień!!!

                                                                              Janina Karasińska wychowawczyni oddziału III