Dzień Babci i Dziadka w oddziale w Skrzelczycach

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

 12 lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście, tymi gośćmi byli Dziadkowie i Babcie. Oprócz tak szczególnych gości witaliśmy również rodziców, panią Dyrektor Bożenę Petrus i Wicedyrektor Teresę Gwadowską.

Dzień 21 i 22 stycznia jest ważnym świętem dla każdej Babci jak i Dziadka , ale także dla wnuków.  Właśnie tego dnia każdy wnuk i wnuczka pragną podziękować  za miłość , cierpliwość , za wolny czas , którego często brakuje rodzicom. Dlatego też w ramach podziękowań przedszkolaki przygotowali część artystyczną.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni ,w oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i kwiaty. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w miłej ,życzliwej atmosferze.

P. Manikowska