Dzień Chłopaka w Szkole Podstawowej – 3 października 2013r

Najserdeczniejsze życzenia

naszym kochanym mężczyznom

i tym małym i tym dużym

szczęścia, zdrowia, miłości, radości

składają dziewczyny

 Dzień Chłopaka to pierwsza w roku szkolnym impreza dla naszych uczniów. To również pierwsza okazja, by nowo wybrany Samorząd Szkolny pokazał swoje zdolności organizacyjne, ponieważ to właśnie uczniowie urządzają zabawę z okazji Dnia Chłopaka.

W tym roku, wzorem lat ubiegłych, zorganizowana została dyskoteka urozmaicona licznymi konkursami, w których brać mogli udział tylko chłopcy. Zabawna forma zmagań zapewniła wszystkim doskonałą zabawę i masę śmiechu. Szczególny aplauz zdobył konkurs piękności, w którym uczestniczyli chłopcy przebrani za kobiety. Niekiedy trudno było poznać ucznia w damskim ubraniu, peruce, w makijażu. W połączeniu z charakterystycznym sposobem mówienia i poruszania się niejeden przebrany chłopiec mógłby z powodzeniem konkurować z Dustinem Hoffmanem w pamiętnym „Tootsie”.

Także dyskoteka udała się znakomicie. Klasy świetnie się bawiły, dzieci integrowały się w zabawie czerpiąc wiele radości z możliwości wspólnego spędzenia czasu na szkolnej imprezie. Takie wydarzenia pokazują, że szkoła to nie tylko miejsce ciężkiej pracy, ale również rozrywki. Tymczasem wszyscy już czekamy na zabawę choinkową!

Tomasz Stolarczyk