Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

„Bądź dzieckiem jak najdłużej.

Jak dziecko baw się, śmiej.

I kochaj tak jak dziecko.

I serce dziecka zawsze miej!”.

Dnia 1 czerwca w naszych oddziałach przedszkolnych organizowany jest Dzień Dziecka dla wszystkich przedszkolaków. W tym roku również tej okazji nie zabrakło ciekawych atrakcji.

 

Zabawę rozpoczęliśmy w remizie OSP w Pierzchnicy, gdzie wraz z Paniami animatorkami, rodzicami oraz wychowawcami braliśmy udział w pląsach, zabawach integracyjnych ze śpiewem i tańcem. Do wspólnej zabawy dołączył również szczególny gość- Myszka Miki J Zaś w przerwie między zabawami rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek, który dodatkowo umilił im ten szczególny dzień.

Po powrocie do przedszkola wszystkie dzieciaki obejrzały przedstawienie pt.: „W poszukiwaniu ciszy”, które zostało ufundowany przez Prezesa Społecznego Ruchu Trzeźwości Pana Marka Kułana.

Wychodząc z przedszkola każde dziecko z radościom zabierało ze sobą przygotowane przez rodziców i Pana Marka prezenty.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, by ten dzień był tak szczęśliwy i wyjątkowy dla naszych podopiecznych. Dzieciaczkom życzymy nieustającego uśmiechu na twarzy oraz spełnienia marzeń!!!

P. Kalatura