Dzień Dziecka

1 czerwca to dzień bardzo dobrze znany nam wszystkim i wyczekiwany przede wszystkim przez dzieci. Nikomu nie trzeba przypominać, że Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci, od najmłodszych, do tych, które już nie bardzo chcą, by je tak nazywać. Niemniej jednak pierwszy dzień czerwca każdego roku to okazja do wspaniałej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Nie inaczej było i dziś. Rada Rodziców działająca przy naszej szkole stanęła na wysokości zadania i zorganizowała fantastyczny festyn dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Były różnorodne dmuchańce, malowanie buzi, popcorn i wata cukrowa, rozgrywki sportowe. Jednym słowem coś dla każdego. Wszyscy bawili się świetnie i na pewno dzień ten jeszcze długo pozostanie tematem szkolnych rozmów.

T. Stolarczyk