Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w  codziennych obowiązkach, np. w porządkowaniu sali po zabawie. Następnie chłopcy odśpiewali dziewczynkom „ sto lat”, złożyli życzenia, wręczyli kwiaty oraz drobne upominki. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień. Święto kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiat  i promienny uśmiech.

Katarzyna Powałka