Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet to jedno z najbardziej popularnych świąt świeckich w naszym kraju. W szkole w Pierzchnicy chłopcy również starają się pamiętać o swoich koleżankach i zawsze mają dla nich jakąś niespodziankę tego dnia. Kwiatek, słodki upominek, miła pamiątka. Z takimi prezentami nasze uczennice spacerowały dziś po szkolnych korytarzach. Szczególnym zaś wydarzeniem było przedstawienie klas IV, V i VI.

Nasz niezastąpiony szkolny teatrzyk przygotował ciekawe i bardzo zabawne przedstawienie zatytułowane „Być kobietą”. Młodzi aktorzy wspaniale pokazywali damsko męskie relacje w różnych życiowych sytuacjach, skecze okolicznościowe oraz piosenki nawiązujące tematycznie do dzisiejszego dnia. Zabawne scenki bardzo się wszystkim podobały, a całe przedstawienie było znakomitym podsumowaniem dzisiejszych obchodów Dnia Kobiet w naszej szkole.

Miejmy nadzieję, że przyszłoroczne święto wszystkich pań będzie równie udane, ponieważ dzisiejszy dzień zapadnie nam w pamięci na długo.

T. Stolarczyk