Dzień Mamy i Taty w oddziale w Skrzeczycach

Dnia 10 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu.  Przedszkolaki wcieliły się w rolę baśniowych postaci m.in. Czerwony Kapturek ,Wilk, Krasnoludki, Elf, Calineczka , Rybak, Wróżka. Pięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki  dla swoich ukochanych rodziców, a  rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy w bajkowych rolach . Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom  upominki, mamy dostały piękne kolorowe korale i bukiecik  z polnych kwiatów a tatusiowie własnoręcznie dekorowane serduszka z piernika. Po występie wszyscy zgromadzeni goście udali się na słodki poczęstunek. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne uśmiechu i radości.

P. Manikowska