Dzień Mamy i Taty w szkole

W Szkole Podstawowej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Matki i Taty. Na zaproszenie dzieci  i wychowawców przybyli do szkoły  – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienia przeplatane tańcem i radosnymi piosenkami. Występy przepełnione były słowami miłości i wdzięczności za macierzyński trud, a mamy i tatusiowie z dumą i wzruszeniem podziwiali
artystyczne popisy i zdolności aktorskie swoich kochanych dzieci. Po występach wszyscy uczniowie wręczyli Rodzicom laurki, portrety i kwiaty. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich pociech. Uroczystości zostały uwiecznione  na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników. Nad całością części artystycznych w klasach czuwały wychowawczynie: B. Miszczyk, A. Figiel, D. Kielesińska i M. Ksel.

                                                                                                                 Wychowawcy klas I-III.

KLASA 1B

 

KLASA 2