« Wszystkie wydarzenia

• To wydarzenie minęło.

Konkurs rodzinny „Kartka Bożonarodzeniowa”

12 grudnia 2021 08:00 - 17:00

Konkursu rodzinnego „Kartka Bożonarodzeniowa”

1. Organizatorami konkursu są wychowawcy klas 1-3 naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest:

• Kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, w tym składania sobie życzeń poprzez wysyłanie kartek świątecznych.
  • Kształtowanie wyobraźni plastycznej inspirowanej tematyką Świąt Bożego Narodzenia.
  • Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych poprzez wykorzystywanie różnych technik plastycznych.
  • Czerpanie radości z efektów własnych działań twórczych.
  • Wspólne spędzanie czasu na kreatywnej zabawie.
  • Zacieśnianie więzi rodzinnych.

3. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3 i ich rodzin.

Warunki uczestnictwa:

4. Zadaniem uczestników jest wykonanie projektu kartki świątecznej związanej tematycznie z tradycją Świąt Bożego Narodzenia.

• praca może być wykonana dowolną techniką  w formacie A5,czyli 21cm  x15cm.
  • Do dekoracji należy wykorzystać tylko zewnętrzną część kartki.
  • Wewnątrz kartki nie redagujemy życzeń.

5. Wykonaną kartkę należy dostarczyć do wychowawców  klas 1-3 w terminie do 12.12.2021r.
Każda praca powinna zawierać dołączoną kartkę z danymi:  imię i nazwisko ucznia, klasa.

6. Podczas oceny prac pod uwagę będzie brana:

• zgodność z tematem, inwencja twórcza, estetyka prac, walory artystyczne.

7. Zwycięskie kartki zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły i  rozesłane z życzeniami do partnerów  naszej szkoły.

8. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 16.12.2021r. na stronie internetowej szkoły.

Wychowawcy klas 1-3

Data: