Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Projekt „Pod biało – czerwoną”

11 listopada 2020 08:00 - 17:00

Projekt „Pod biało – czerwoną”

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Zakup masztów i flag dla każdej z gmin.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcamy do tego, abyśmy wszyscy stali się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia.

W jaki sposób wziąć udział w projekcie?

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy uczniów i rodziców o  oddanie głosów poparcia.

Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy mieszkaniec gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

Piotr Makuch

Szczegóły

Data:
11 listopada 2020
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie: