Festyn z okazji Dnia Dziecka

Tegoroczny festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się z kilkunastodniowym opóźnieniem spowodowanym niezależnymi od nas okolicznościami. Bardzo zależało nam na tym, żeby dzień ten był naprawdę wyjątkowy i przyniósł naszym uczniom moc radości i dlatego postanowiliśmy zaczekać trochę, by móc zapewnić wszystkie atrakcje. A tych było naprawdę dużo. Ogromna dmuchana zjeżdżalnia, robiący furorę mechaniczny byk do ujeżdżania, trampoliny bungee. Przez kilka godzin trwania festynu atrakcje te bez przerwy okupowane były przez naszych uczniów. Nie mogło oczywiście zabraknąć rozgrywek sportowych. Odbył się turniej piłki nożnej, a co odważniejsi mogli spróbować swoich sił w przeciąganiu liny. Zainteresowaniem cieszył się również konkurs wiedzy o Pierzchnicy poprzedzony merytoryczną prezentacją przygotowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Daleszyckiej. Możliwość zdobycia nagród przyciągała dzieci do różnorodnych konkursów. A kto był spragniony, ten mógł skosztować pysznych świeżo wyciskanych soków. Zorganizowany został oczywiście grill, więc nikt głodny nie chodził. Podsumowując, impreza naprawdę udała się znakomicie, wszyscy doskonale się bawili i na pewno w przyszłym roku też zorganizujemy podobną.

T. Stolarczyk