Harcerski bieg na Radostową i Wymyśloną

9 października 2021 r. 92 Gromada Zuchowa „Baśniowe skrzaty” oraz 7 Drużyna Harcerska wzięły udział w Harcerskim Biegu na Radostową i Wymyśloną. Wszystkie drużyny z Hufca Kielce – Powiat spotkały się w Ciekotach przed Szklanym Domem, aby wystartować w rajdzie. Po przywitaniu się z rodziną Żeromskich za dworkiem wyruszyliśmy w trasę niebieskim szlakiem. Nad rzeką Lubrzanką czekało na nas pierwsze zadanie. Następnie dalej wspinaliśmy  się na górę Radostową. Tam zuchy i harcerze wykonali kolejne zadania. Tu zakończyła się trasa zuchowa, ale nasze zuchy dzielnie wyruszyły w dalszą drogę z harcerzami na górę Wymyśloną. Po powrocie do Ciekot czekało na wszystkich ognisko z kiełbaskami. Po rozdaniu nagród i dyplomów zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów.

pwd  Renata Piątek

pwd  Anna Makuch