„Hej kolęda, kolęda…”

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. W oddziałach przedszkolnych stało się tradycja, że co roku  podsumowaniem konkursu na najładniej zaśpiewaną kolędę i pastorałkę jest wspólne kolędowanie.  Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 19 grudnia 2019r. gdzie wszystkie przedszkolaki spotkały się, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego „Kolędowania”. W tym roku gościliśmy Pana Burmistrza Stanisława Strąka, Pana Dyrektora Piotra Makucha, Panią Dyrektor  Teresę Gwadowską, oraz przybyłych rodziców. Spotkanie, śpiewanie kolęd  dało wszystkim uczestnikom wiele radości było wzmocnieniem więzi miedzy rodzinami a przedszkolem.

Anetta Kułagowska