I Zjazd absolwentów

16 listopada 2019r.  o godz. 18.00 odbędzie się I Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Pierzchnicy. Z uwagi na fakt, iż będzie to nasze pierwsze spotkanie, będzie ono miało charakter „organizacyjny”. Chcemy przede wszystkim poznać Wasze oczekiwania oraz potrzeby między innymi co do organizacji kolejnych Zjazdów. To dla nas świetna okazja, by się z Wami spotkać, porozmawiać oraz dowiedzieć się, jak się potoczyły Wasze losy. Chcielibyśmy również podczas tego zjazdu skoncentrować się na obchodach 200-lecia naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz prosimy o wyrażenie chęci przybycia poprzez dołączenie do wydarzenia na Facebooku: I Zjazd Absolwentów Szkoły Podstawowej w Pierzchnicy lub drogą e-mailową (ska.pierzchnica@gmail.com)

Jeśli posiadacie pamiątkowe zdjęcia, zabierzcie je proszę ze sobą 🙂

Martyna Gaworek – opiekun Szkolnego Klubu Absolwenta