Integracja klas IV

W dniu 8 października 2015r., po zakończonych lekcjach, uczniowie klasy IV spotkali się na wspólnym grillu. Celem imprezy była nauka poprzez zabawę oraz integracja wszystkich obecnych.

Zabawę rozpoczęliśmy od losowego podziału na dwa zespoły, którym przewodniczyli: Martyna Ogłoza i Dominik Pasternak. Każdy zespół wylosował do rozwiązania rebusy, zagadki i krzyżówki jesienne zawierające treści matematyczne oraz przyrodnicze. Wszyscy ochoczo zabrali się do wykonania powierzonych im zadań i długo w rywalizacji był remis. Ostatecznie nieznaczną przewagą zwyciężyła drużyna Martyny.

Po wysiłku umysłowym nadszedł czas na wspólny posiłek, który przygotowały mamy Dominika i Oskara, za co dzieci serdecznie im dziękują.

Kiedy już wszyscy się posilili nadszedł czas na rozgrywki sportowe, które poprowadziła towarzysząca nam w zabawie P.Danuta Wacek – tutaj o niebo lepsza była drużyna Dominika. Na zakończenie dziewczynki rozegrały mecz w piłkę siatkową, a chłopcy w piłkę nożną.

Mimo, że nie było za ciepło, to jednak wszystkim dopisywały dobre humory i wszyscy świetnie się bawili.

Wychowawca klasy IV:

G.Majewska-Kapusta