Kartka dla medyka

OGÓLNOPOLSKA AKCJA- ,,KARTKA DLA MEDYKA’’

Uczniowie klasy II b wraz z rodzicami nie kryją wdzięczności dla służb medycznych. „Jesteście bohaterami”, „Dziękujemy za Waszą pracę”, „Wytrwałości”, ,,Jesteśmy z Wami’’ piszą uczniowie na własnoręcznie wykonanych kartkach dla medyków – bohaterów, którzy codziennie ryzykują swoje zdrowie i życie, aby chronić nas wszystkich. To oni stoją na pierwszej linii frontu w walce z COVID -19 nie zważając na swoje zmęczenie, dbają o zakażonych, których jak wiemy każdego dnia przybywa.
Ratownicy, pielęgniarki i lekarze wszelkich specjalizacji są od wielu dni poddawani wyjątkowo ciężkiej próbie i z myślą o nich powstała ta wyjątkowa i wynikająca z potrzeby serca akcja.
W ten sposób i My chcemy podziękować za Waszą trudną i niebezpieczną pracę, doceniamy to, co robicie dla nas.

                                  DZIĘKUJEMY!

                                                     Wychowawczyni: B. Miszczyk