Klasy szóste kończą Szkołę Podstawową

Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali dziś dorosły świat
Wciąż pamiętam pierwszy szkolny dzień
Tak wyraźnie widzę to
Ostatni raz z moją klasą
Już pożegnać czas
Mych przyjaciół …

Takimi słowami uczniowie klas szóstych zakończyli pewien etap swojego życia – naukę w Szkole Podstawowej. Ale zanim słowa te padły uczniowie świetnie się bawili na pożegnalnym wieczorku, który zorganizowali im rodzice. Równie dobrze się czuli w ostatni wtorek na basenie w Morawicy. A we czwartek po raz ostatni w takim składzie zaprezentowali się na scenie Szkoły Podstawowej, gdzie z humorem opowiadali o swoich przywarach.

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, i choć trudnych dni nie brakowało to od dzisiaj pamiętajmy już tylko to co dobrego zadziało się z naszym i Waszym udziałem. Pamiętajcie, że jesteście wspaniałymi młodymi ludźmi.

Serdeczne podziękowania składamy również Rodzicom naszych uczniów, bo bez ich pomocy i wsparcia nie udałoby nam się tak wiele osiągnąć. Dziękujemy, że byliście zawsze z nami i w każdej sytuacji mogłyśmy na Was liczyć.

Wychowawcy klas szóstych

Gertruda Majewska-Kapusta VIa

Danuta Wacek VIb