Kolędowanie w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom , gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu dzieci, nauczycieli i rodziców nim na niebie ,, zabłyśnie pierwsza gwiazdka”.

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 18 grudnia 2015r, gdzie wszystkie przedszkolaki spotkały się aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego ,,Kolędowania”.

Przed rozpoczęciem ,,Kolędowania” Pani Dyrektor wręczyła laureatom z poszczególnych grup nagrody za najładniej zaśpiewaną kolędę  lub pastorałkę. Po czym każda z grup zaprezentowała swoim kolegom, nauczycielom, rodzicom, Pani Dyrektor i Wicedyrektor po dwie kolędy lub pastorałki.

Mali wykonawcy zachwycili wszystkich zebranych swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd jak i współczesnych pastorałek. Gromkie brawa mogły oznaczać tylko jedno, że występy bardzo się podobały.

Na zakończenie tak mile spędzonego czasu przyszła pora na życzenia, które w imieniu wszystkich złożyła Pani Agnieszka  Kmiecik .

Pani Dyrektor również złożyła wszystkim dzieciom, pracownikom i rodzicom świąteczne życzenia jak również  pochwaliła małych i dzielnych przedszkolaków za piękne występy i stworzenie wyjątkowej atmosfery.

                                                                                                                                             Paulina Manikowska