Koncert „O dwóch takich, co grali na wszystkim”

„O dwóch takich, co grali na wszystkim” to tytuł mikołajkowego koncertu  w  Filharmonii Świętokrzyskiej ,  w którym uczestniczyli 4 grudnia  2019 roku uczniowie klas drugich pod opieką wychowawców B. Miszczyk i A. Figiel.
Przed publicznością wystąpili  studenci Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze i zespołu Szkół Muzycznych w Częstochowie, a także Orkiestra Symfoniczna pod batutą  Miłosza Kuli.
Po koncercie dzieci zostały zaproszone do spaceru po siedzibie Filharmonii,  co było  okazją do odwiedzenia miejsc, które na co dzień nie są udostępnione dla słuchaczy.

B. Miszczyk