Konkurs plastyczny „Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe”

Dnia 18.02.2016 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego zorganizowanego przez wychowawczynie klas drugich pt. „Bezpieczne i zdrowe zabawy zimowe.”

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I – III; wychowawcy zebrali 86 prac plastycznych wykonanych różnorodną techniką. Celem konkursu była popularyzacja ruchu na świeżym powietrzu, kształtowanie troski o własne bezpieczeństwo, rozwijanie pomysłowości, wyobraźni dziecięcej oraz poczucia estetyki. Najciekawsze prace, uwzględniające zgodność z tematem oraz samodzielność wykonali następujący uczniowie:

Klasy pierwsze:

I miejsce – Amelia Kuzia kl. I b

II miejsce – Magdalena Kula kl. I b

III miejsce – Marcel Żubrowski kl. I a

Wyróżnienia: Wiktoria Zychowicz kl. I a, Nikola Moskwa kl. I b

Klasy drugie:

I miejsce – Karolina Sadowska kl. II a

II miejsce – Karol Terlecki kl. II b

III miejsce – Natalia Rożkiewicz kl. II c

Wyróżnienia: Amelia Buras kl. II b, Nikola Kalatura kl. II a, Igor Jaros kl. II c

Klasy trzecie:

I miejsce – Bartosz Bandura kl. III b

II miejsce – Aleksandra Szczukiewicz kl. III a

III miejsce – Katarzyna Zajączkowska kl. III a

Wyróżnienia: Nikola Kmiecik kl. III b, Kuba Gardjan kl. III a

Wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Zwycięskie prace zostały wywieszone na korytarzu szkolnym, a pozostałe ozdabiają sale lekcyjne.

Anna Kułagowska

Dorota Kielesińska