Kwesta na rzecz budowy i działalności Hospicjum w Busku – Zdroju

28-go maja wolontariusze oraz nauczyciele z Zespołu Szkół w Pierzchnicy włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz na rzecz budowy i działalności Hospicjum w Busku –Zdroju.Wolontariusze kwestowali przed i po każdej Mszy Świętej w Pierzchnicy oraz przed kaplicą w Podlesiu.

Mieszkańcy naszej gminy do zbiórki podeszli bardzo życzliwie. Dzięki ich hojności udało nam się zebrać kwotę 1573,74 zł

Serdeczne podziękowania należą się szczególnie Wolontariuszom, którzy po raz kolejny potwierdzili gotowość niesienia pomocy innym.

Wolontariuszami były gimnazjalistki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu : Aleksandra Pałyga, Anna Gardjan, Julia Jamioł, Julia Makuch, Karolina Michalska, Klaudia Kwiecień, Monika Kielesińska, Natalia Dziedzic, Natalia Kuzia, Natalia Rusiecka, Natalia Wojnowska, Małgorzata Majewska , Sylwia Dziedzic, Weronika Makuch, Weronika Pasternak, Patrycja Sypułowicz.

Opiekę nad przebiegiem kwesty sprawowali p. Bożena Petrus, p. Teresa Gwadowska, p. Anna Skuza, oraz p. Sławomir Gwadowski- dziękujemy.

Szkolny Klub Wolontariatu