Kwesta na rzecz Hospicjum w Busku – Zdroju

16 czerwca wolontariusze działający w ramach  Szkolnego Koła Wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Pierzchnicy już po raz drugi włączyli się w zbiórkę pieniędzy na rzecz budowy i działalności Hospicjum w Busku –Zdroju. Wolontariusze kwestowali przed i po każdej Mszy Świętej w Pierzchnicy oraz przed kaplicą w Strojnowie. Mieszkańcy naszej gminy  po raz kolejny do zbiórki podeszli bardzo życzliwie. Dzięki ich hojności udało nam się zebrać kwotę 1650 zł

Serdeczne podziękowania należą się szczególnie Wolontariuszom, którzy po raz kolejny potwierdzili gotowość niesienia pomocy innym.

Tym razem kwestowały Martyna Ogłoza, Gabriela Dziarmaga, Klaudia Kwiecień, Natalia Rusiecka, Natalia Wojnowska, Julia Makuch, Weronika Makuch, Julia Jamioł, Aleksandra Wacek, Natalia Kuzia i Patrycja Sypułowicz.

Opiekę nad przebiegiem kwesty sprawowały p. Bożena Petrus, p. Teresa Gwadowska,p. Gertruda Majewska Kapusta oraz p. Anna Skuza. DZIĘKUJEMY!

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Anna Skuza