Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych odebrali medale

25 kwietnia 2022r. w sali konferencyjnej w Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkali się uczniowie z woj. świętokrzyskiego, którzy zdobyli  tytuły laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły Karolina Sadowska ( klasa VIII B ) – laureatka III Konkursu Biologicznego.

Podczas pięknej gali młodzież odebrała medale oraz symboliczne pierniki z rąk świętokrzyskiego kuratora oświaty, Kazimierza Mądzika, wojewody świętokrzyskiego, Zbigniewa Koniusza oraz dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Jacka Wołowca.

Gratulujemy!

Tomasz Stolarczyk