Letni biwak w Suchedniowie

Po raz kolejny harcerze z naszej szkoły w dniach 9 -10 czerwca brali udział w LETNIM BIWAKU W SUCHEDNIOWIE. Uczestnicy zdobywali nowe umiejętności i wiedzę poprzez praktyczne działanie. Uczyli się odpowiedzialności, zdobywali umiejętność pracy w grupie oraz radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Wszyscy nasi harcerze zdobyli sprawności poziomu pierwszego ( jednogwiazdkowe). Tradycyjne ognisko, gry, mnóstwo wspólnie spędzonego czasu, a przede wszystkim Przyrzeczenie Harcerskie – to wspólne doświadczenie drużyny, które będzie trwało przez lata.

                                                                                                               Drużynowe

                                                                                                                      Anna Makuch

                                                                                                                      Renata Piątek