List od Prezydenta Polski

Miło nam poinformować, że  dnia 12 listopada 2019 roku Szkoła Podstawowa w Pierzchnicy otrzymała list z podziękowaniami od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy za udział i zaangażowanie w Międzynarodowym Projekcie „Piękna Nasza Polska Cała”.
Projekt był realizowany  z uczniami klas I-III pod kierunkiem wychowawców: B. Miszczyk, A. Makuch, M. Ksel,  A. Figiel, R. Piątek i D. Kielesińskiej.
Pan Prezydent wyraził podziękowanie za włożony wkład w szerzenie polskiej kultury i historii,  kształtowanie młodych pokoleń w duchu patriotyzmu, za wzbudzanie zainteresowań dzieci rodzimą  tradycją i folklorem. Wraz z listem  otrzymaliśmy flagę Polski – symbol naszej tożsamości i znak przynależności do polskiej wspólnoty. Słowa uznania Głowy naszego państwa,  są dla  nas – nauczycieli ukoronowaniem naszej  pracy i motywacją do dalszego działania w kształtowaniu postaw patriotycznych naszych wychowanków.
Dla szkoły to ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że nasze działania zostały docenione
i zauważone w tak szczególny sposób.

                                                                               Koordynator  projektu Barbara Miszczyk

Podsumowanie projektu można zobaczyć na :  https://www.youtube.com/watch?v=tuXrsnTy3IU