Mikołaj u przedszkolaków

W tym roku Święty Mikołaj przybył do przedszkolaków 13 grudnia. Dzieci  z niecierpliwością oczekiwały niezwykłego gościa. Na początku dzieci obejrzały spektakl  teatralny „ Awaria w fabryce Świętego Mikołaja”. Perypetie pomocników Mikołaja  zaciekawiły  przedszkolaków, a na ich twarzach zagościł uśmiech. Nagle wszyscy usłyszeli dźwięk dzwonka i do sali wszedł Święty Mikołaj , który wraz z Elfem  rozdał  wszystkim dzieciom prezenty.  Była też możliwość  zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem na tle świątecznej dekoracji. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i pożegnały się   z  gośćmi.

To był dzień pełen wrażeń.  Szkoda , że ten wyjątkowy  gość odwiedza nas tylko raz w roku . Z niecierpliwością czekamy na kolejną  wizytę Świętego Mikołaja.

                                                                                          Jadwiga Czechowska