Mikołajki przedszkolaków

W dniu 5 grudnia 2019 r dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych spędziły poranek w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach na koncercie pt. „O dwóch takich, co grali na wszystkim”.  Jak wiemy Święty Mikołaj spełnia najskrytsze marzenia.  W  czasie koncertu dzieci mogły się przekonać, że marzenia się spełniają, tym razem spełniły się one dwóm kuchcikom, którzy znaleźli się w pałacu króla Symfoniusza. Życzymy wszystkim dzieciom, aby ten koncert zainspirował ich do tego, aby nie przestawały  marzyć i dążyć do spełnienia swoich najskrytszych pragnień.  A w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia znalazły pod choinką duuuużo prezentów i miło spędziły czas w gronie rodzinnym.

J. Karasińska