Mikołajki w SP

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. To właśnie wtedy nadchodzi czas rozliczeń naszego zachowania przez cały rok. Kto był grzeczny, może się cieszyć, święty Mikołaj na pewno w swoim worku ma piękny prezent. A ci niezbyt grzeczni? No cóż, czasem trzeba dostać rózgę, by za rok już w pełni zasłużyć na podarek. Mikołaj nie omieszkał odwiedzić również naszej szkoły. Prezenty miał dla wszystkich, co bardzo dobrze o nas świadczy. Warto wspomnieć, że i nauczyciele zostali obdarowani, za co są Mikołajowi ogromnie wdzięczni. Aby wyrazić świętemu swą sympatię, postanowiliśmy przyodziać mikołajowe czapki i paradować w nich przez cały dzień. Efekt tych przebieranek widzimy na fotografiach!

Tomasz Stolarczyk