„Moja babcia i mój dziadek to wspaniali są dziadkowie”

Babcia i dziadek każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i życzliwości dla dzieci, zawsze są w pogotowiu by zaopiekować się wnuczętami, gdy rodzice są w pracy.

W dniach 25-31 stycznia 2024 roku w poszczególnych oddziałach przedszkolnych odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce i ciekawe inscenizacje o różnym charakterze, od poważnych poprzez wzruszające, po pełne humoru i dowcipu.

Do wszystkich życzeń składanych babciom i dziadkom przez dzieci dołączyli się goście: Pan burmistrz Stanisław Strąk, Pan dyrektor Piotr Makuch oraz Pani dyrektor Teresa Gwadowska.

Na zakończenie wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W salach czekały również piękne upominki dla każdej babci i dziadziusia.

To był bardzo wyjątkowy i wzruszający czas zarówno dla dzieci jak i dla naszych wyjątkowych gości. Jeszcze raz sto lat dla babć i dziadziusiów!!!

                                                                                                              Onacko Urszula