MOVE WEEK Poland 2024 Europejski Tydzień Ruchu w naszej szkole

W dniach od 27 maja do 7 czerwca nasza  placówka aktywnie uczestniczyła w trzynastej edycji Europejskiego Tygodnia Ruchu (MOVE Week Poland), stając się częścią wielkiego, międzynarodowego wydarzenia.  Wydarzenie to miało na celu promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.
MOVE Week – Europejski Tydzień Sportu był niezwykle udanym wydarzeniem, które spotkało się z entuzjastycznym odbiorem ze strony uczniów. Aktywne uczestnictwo w różnorodnych zajęciach sportowych pozwoliło uczniom nie tylko na rozwijanie umiejętności fizycznych, ale także na kształtowanie pozytywnych postaw prozdrowotnych.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w w Europejskim Tygodniu Sportu. Sami zobaczcie, jak dobrze się bawiliśmy.

MOVEWEEK POLAND 2024 w SP Pierzchnica

#FindYourMOVE #NowWeMove #MOVEWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024 @fundusz.pfron @NowWeMove

Koordynator na terenie szkoły: Barbara Miszczyk