„Mówię NIE – wszystkiemu co złe”

Kłamstwo, lenistwo
– To wielka wada,
Dzieci się uczyły
Czego nie wypada.

 17 grudnia 2014 r. uczniowie  klas I – III i grupy zerowej obejrzały przedstawienie profilaktyczne pt. ,,Mówię Nie – wszystkiemu co złe’’ w wykonaniu artystów agencji  artystycznej Patigo w Kielcach. Aktorzy w  zabawny sposób, wykorzystując znane dzieciom wiersze Tuwima    i Brzechwy pokazali, że lenistwo, skarżenie, kłamstwo, przechwalanie się i egoizm to cechy, których należy się wystrzegać. Przedstawienie było również ostrzeżeniem przed różnymi niebezpieczeństwami. Uczyło, że wszystkiemu co złe, czego robić nie wolno, należy powiedzieć zdecydowanie – Nie!

 Barbara Miszczyk

 SDC11032 (800x600) ???????????????????????? SDC11047 (800x600) ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ???????????????????????? ????????????????????????