Myśli i cytaty z wypowiedzi Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego

W ostatnim czasie wychowawcy przeprowadzili zajęcia o życiu Patrona naszej szkoły. Starali się przybliżyć wychowankom naszej szkolnej społeczności postać tego Wielkiego Polaka, a w jego naukach i działaniach znaleźć i wpoić swoim uczniom uniwersalne wartości.

W tak trudnym okresie potrzeba nam wcielania w życie nauk Prymasa Tysiąclecia. Cieszymy się, że nasi uczniowie znajdują w wypowiedziach Wyszyńskiego odpowiedzi na wiele pytań: jak postępować, jak odbierać drugiego człowieka, jak kochać Ojczyznę i godnie dla niej żyć… Pragniemy, aby słowa naszego Patrona były dla nas wszystkich drogowskazem i inspiracją każdego dnia.

Ważne dla nas cytaty, myśli i słowa Kardynała Wyszyńskiego zebraliśmy i zamieściliśmy na wirtualnej tablicy.

Tablica dostępna tutaj: Myśli Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Autorzy innowacji „Wielki Człowiek – Prymas Tysiąclecia Kardynał Stefan Wyszyński”

 

Gdyby pojawiły się trudności z prawidłowym odtwarzaniem zawartości tablicy, prosimy skopiować link i otworzyć w nowej karcie.